Kalkulace vaší plechovky

Vítáme vás v naší kalkulačce. Pro výpočet ceny zvoleného nápoje vyplňte všechny údaje obsažené v kalkulátoru. Jméno příjmení a email vyplňte v případě, že se rozhodnete kalkulaci odeslat.
V případě, že chcete více druhů nápojů i s rozdílným počtem kusů, klikněte na tlačítko PŘIDAT NÁPOJ. Zobrazí se vám nové okno kalkulátoru, kde si pohodlně zvolíte nový nápoj.

V případě, že zvolíte více nápojů, cena všech produktů se sníží dle vybraného množství.

Po odeslání nezávazné poptávky se Vám ozve náš obchodní zástupce. Minimální množství jednoho nápoje je 24 kusů, ovšem celková objednávka musí být v minimálním množství 120 plechovek.

Zjistěte více o naších nápojích a jejich složení v rubrice NÁPOJE A JEJICH SLOŽENÍ

Kalkulátor

Cena za kus
na dotaz
Cena celkem
na dotaz
Celkem za všechny nápoje: na dotaz

Sterilní víčko v ceně plechovky

Jako absolutní novinku na českém trhu vám nabízíme sterilní hliníkové, zcela recyklovatelné víčko, a to ve 4-ti designech. Stříbrné, černé, bílé a zlaté.
Nejen, že zaujmete vybraným motivem a textem, ale také máte jistotu, že budete první, kdo se víčka dotkne. Rádi Vám zajistíme sterilní víčko s vlastním designem v minimálním počtu od 10 000 kusů.

Balné v ceně plechovky

Plechovky balíme po 24 kusech do papírového kartonu + smršťovací fólie.

Grafická příprava

Grafickou podobu plechovky si můžete nechat připravit sami nebo Vám rádi design zpracujeme. U nás je nutné zaslat požadovaný obrázek a text, který chcete mít na plechovce, a to z důvodů úpravy efektu 3D laku.
Data je nutné zaslat v otevřených datech formátu ai. nebo v tiskovém PDF.

Práce grafika = 1210 Kč s DPH / hodin
Tisková příprava jednoho vzoru = 1 vzor / 605 Kč s DPH Plechovka včetně zaslání videa = 2 vzorky / 605 Kč s DPH

Informace o dopravě

Zásilky zasíláme výhradně přes společnost MESSENGER a to z důvodů garance doručení zásilky bez poškození. Bohužel, žádná jiná přepravní společnost nám negarantuje bezpečné doručení vašich krásných plechovek bez poškození. Ceník viz níže. Množství kartonů přesahující 8 kusů, je cena dle paletového ceníku přepravních společností.

Cena poštovného 250 mlCena s DPH
2 x karton = 14 kg150 Kč
Každý další karton = 7 kg75 Kč
Osobní odběr DobřejoviceZDARMA
Cena poštovného 500 mlCena s DPH
1 x karton = 13 kg150 Kč
Každý další karton = 13 kg75 Kč
Osobní odběr DobřejoviceZDARMA