Plnění plechovek je pro nás radost

Plnění plechovek různými nápoji v malých sériích již není neřešitelné. Disponujeme nejnovější plnoautomatickou plnící linkou na typ plechovek slib a fit slim o objemu 250 ml, 330 ml fit slim. Díky této technologii vám do plechovek naplníme i naperlíme v podstatě cokoliv.

K výrobě sirupů přistupujeme profesionálně

Naše nealkoholické nápoje si vyrábíme sami v naší sirupárně. Používáme osvědčené báze a přírodní aromata od světově známé společnosti Doehler, kde dbáme na každý detail, kvalitu a především přírodní složení. Přijďte se přesvědčit ahoj ochutnat naše limonády do našeho showroomu v Dobřejovicích (Praha-západ), kde vás rádi přivítáme.

Ptáte se proč v plechovce? A proč ne? Nápojová plechovka je vynikající a bezpečný obal na cestování, ekologický, plně recyklovatelný, a navíc poskytuje nápojům dokonalou ochranu před škodlivým UV zářením. Do plechovek umíme na zakázku stáčet nejrůznější nápoje dodané v KEG sudech. Od vody přes limonády, energy drinky, víno, míchané koktejly až po pivo.

1. STERILIZACE PLECHOVKY

Plechovka je za horní okraj uchopena čelistmi vystřikovačky a přetočena dnem vzhůru. Tryska prostupuje do plechovky do hloubky 15 mm a je vystříknuta ionizovanou vodou. Okruh kapaliny a okruh plynu je kompletně oddělen. Kapalina po vypláchnutí plechovky je svedena sběrným potrubím mimo stroj, nedochází ke kontaktu odpadové kapaliny se strojem. Ofuk plynem zajišťuje minimální zbytkové množství kapaliny v plechovce.

2. PLNĚNÍ PLECHOVKY

Výška hladiny plnění je centrálně nastavitelná a proto je výška hladiny plnění přesná. Přívod do zásobníku je regulován elektropneumatickým ventilem. Fáze vstřikování plynu před plněním zajišťuje snížení hladiny kyslíku uvnitř plechovky na minimum. Veškeré okruhy inertního plynu (tlak v zásobníku, tlaku pro vstřikování plynu do plechovky a tlak využitý pro srovnání hladiny) jsou řízeny elektronickým systémem.

3. NASAZENÍ VÍČEK SE VSTŘIKOVÁNÍM PLYNU

Víčka jsou jednotlivě uvolněna ze zásobníku a usazena na distributor. Distributor přenáší všechna víčka nad plechovky. Poté probíhá aplikace inertního plynu pod víčko. Současně je víčko s lehkým přítlakem usazeno na horní okraj plechovky.

4. MECHANICKÉ UZAVŘENÍ VÍČKA

Systém mechanického uzavření víčka je nedílnou součástí plnící linky.

5. KONTROLA HMOTNOSTI

Po uzavření je plechovka přesunuta na hmotnostní čidlo, které kontroluje váhu plechovky. Pokud je hmotnost plechovky menší nebo větší, než byla přednastavená hodnota, plechovka je vyřazena z dopravníkového pásu.

6. MYTÍ PLECHOVEK

Na výstupu z monobloku jsou plechovky omyty pomocí 7 tlakových trysek.