Vítáme vás v poptávkovém formuláři

Prosím zadejte jméno, email a telefonní číslo. Po té prosím zvolte nápoj, druh etikety nebo potisku, počet kusů a barvu sterilního víčka, které máte zdarma. Po té prosím klikněte na odeslat.
V případě, že chcete více druhů nápojů i s rozdílným počtem kusů, klikněte na tlačítko PŘIDAT NÁPOJ. Zobrazí se vám nové okno kalkulátoru, kde si pohodlně zvolíte stejným postupem nový nápoj.

Po odeslání nezávazné poptávky se Vám ozve náš obchodní zástupce maximálně do 48 hodin. Minimální množství jednoho nápoje je 120 kusů plechovek s potiskem 3D nebo 480 kusů plechovek s etiketou ve třech různých variantách.

Zjistěte více o naších nápojích a jejich složení v rubrice NÁPOJE A JEJICH SLOŽENÍ

Poptávkový formulář

Po odeslání poptávky Vás budeme kontaktovat s nabídkou.

Sterilní víčko v ceně plechovky

Jako absolutní novinku na českém trhu vám nabízíme sterilní hliníkové, zcela recyklovatelné víčko, a to ve dvou designech. Stříbrné, černé.
Sterilní víčko s vlastním designem nejen, že zaujmete vybraným motivem a textem, ale také máte jistotu, že budete první, kdo se víčka dotkne. Minimální množství pro výrobu sterilního víčka s vlastním designem je od 10 000 kusů.

Balné v ceně plechovky

Plechovky balíme po 24 kusech do papírového kartonu + smršťovací fólie.

Informace o dopravě

Zásilky zasíláme výhradně přes společnost MESSENGER a to z důvodů garance doručení zásilky bez poškození. Bohužel, žádná jiná přepravní společnost nám negarantuje bezpečné doručení vašich krásných plechovek bez poškození. Ceník viz níže. Množství kartonů přesahující 8 kusů, je cena dle paletového ceníku přepravních společností.

Cena poštovného 250 mlCena s DPH
2 x karton = 14 kg150 Kč
Každý další karton = 7 kg75 Kč
Osobní odběr DobřejoviceZDARMA
Cena poštovného 500 mlCena s DPH
1 x karton = 13 kg150 Kč
Každý další karton = 13 kg75 Kč
Osobní odběr DobřejoviceZDARMA

Grafická příprava

Grafickou podobu plechovky si můžete nechat připravit sami nebo vám rádi design zpracujeme. V případě, že si necháte udělat design plechovky u nás je nutné zaslat požadovaný obrázek a text, který chcete mít na plechovce, a my se o návrhy designu postaráme.
Data je nutné zaslat v otevřených datech formátu ai. nebo v tiskovém PDF.

Grafické práce = 1210 Kč s DPH / hodina

Tisková příprava jednoho vzoru = 1 vzor / 1210 Kč s DPH

Vzorová plechovka včetně zaslání videa = 1 - 2 vzorky / 605 Kč s DPH