Vítáme vás v poptávkovém formuláři

Prosím zadejte jméno, email a telefonní číslo. Po té prosím zvolte nápoj, druh etikety nebo potisku, počet kusů a barvu sterilního víčka, které máte zdarma. Po té prosím klikněte na odeslat.
V případě, že chcete více druhů nápojů i s rozdílným počtem kusů, klikněte na tlačítko PŘIDAT NÁPOJ. Zobrazí se vám nové okno kalkulátoru, kde si pohodlně zvolíte stejným postupem nový nápoj.

Zjistěte více o naších nápojích a jejich složení v rubrice NÁPOJE A JEJICH SLOŽENÍ

Jaké varianty nabízíme

Etiketa Souft touch laminace s 3 D efektem (minimální objednávka 480 kusů) - jedná se o typ etikety, která při pohlazení plechovky vytváří sametový pocit a vzhled. 3 D lak na předem definovaných objektech je třešničkou na plechovce. Plechovka velmi zaujme a váš klient si jí ponecháte v ruce rozhodně delší dobu, než si vše pořádně prozkoumá. Zde potřebujeme na výrobu kompletní zakázky od schválení designu 14 dnů.

Etiketa matná nebo lesklá (minimální objednávka 480 kusů) je základní etiketa, která vypadá skvěle a rozhodně i s takovou plechovkou uděláte svým klientům radost. Zde potřebujeme na výrobu kompletní zakázky od schválení designu 10 dnů.

Přímý potisk s 3 D efektem (minimální objednávka 120 kusů) plechovky tiskneme přímo u nás, kde díky speciální technologii naneseme na plechovku a přidáme na předem určení objekty 3D lak. Je to sice nejdražší varianta, kterou nabízíme, ale s unikátní dobou dodání. Zde potřebujeme na výrobu kompletní zakázky od schválení designu 24 - 48 hodin.

Poptávkový formulář

K ceně bude připočtena tisková příprava za 1000 Kč bez DPH

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zpracováním vašich os. údajů.

Po odeslání poptávky Vás budeme kontaktovat.

Ceník plnění službou

Ceník míchání a stáčení nápoje do plechovek službou

Pro grafiky

Vzory jednotlivých etiket s povinným popisem nápoje. Pro přímý potisk změnit rozměr 250 ml na 167 x 122 a 500 ml 206 x 156.

Šablony nápojů pro přípravu grafiky

Sterilní víčko v ceně plechovky

Jako absolutní novinku na českém trhu vám nabízíme sterilní hliníkové, zcela recyklovatelné víčko, a to ve dvou designech. Stříbrné, černé.
Sterilní víčko s vlastním designem nejen, že zaujmete vybraným motivem a textem, ale také máte jistotu, že budete první, kdo se víčka dotkne. Minimální množství pro výrobu sterilního víčka s vlastním designem je od 10 000 kusů.

Balné v ceně plechovky

Plechovky balíme po 24 kusech do papírového kartonu + smršťovací fólie.

Informace o dopravě

Zásilky zasíláme výhradně přes společnost MESSENGER a to z důvodů garance doručení zásilky bez poškození. Bohužel, žádná jiná přepravní společnost nám negarantuje bezpečné doručení vašich krásných plechovek bez poškození. Ceník viz níže. Množství kartonů přesahující 8 kusů, je cena dle paletového ceníku přepravních společností.

Cena poštovného 250 mlCena s DPH
2 x karton = 14 kg165 Kč
Každý další karton = 14 kg85 Kč
Osobní odběr DobřejoviceZDARMA
Cena poštovného 500 mlCena s DPH
1 x karton = 14 kg165 Kč
Každý další karton = 14 kg85 Kč
Osobní odběr DobřejoviceZDARMA

Grafická příprava

Grafickou podobu plechovky si můžete nechat připravit sami nebo vám rádi design zpracujeme. V případě, že si necháte udělat design plechovky u nás je nutné zaslat požadovaný obrázek a text, který chcete mít na plechovce, a my se o návrhy designu postaráme.
Data je nutné zaslat v otevřených datech formátu ai. nebo v tiskovém PDF.

Grafické práce = 1210 Kč s DPH / hodina

Tisková příprava jednoho vzoru = 1 vzor / 1210 Kč s DPH

Vzorová plechovka včetně zaslání videa = 1 - 2 vzorky / 605 Kč s DPH