Nabídka nápojů ve skleněných lahví pro Vaši značku

Pink Gin & Tonic
Mojito
Pomerančový Bitter
Ryzlink Rýnský
Vodka, Soda, Limeta
Vodka & Zázvor
Zweigeltrebe Rosé
Sauvignon
Gin & Tonic
Pomeranč, Hřebíček, Skořice
Chardonnay
Pálava
Rum & Cola
Víno, Vanilka, Hřebíček, Skořice
Rulandské Šedé

Vaši značku nebo zážitek přeneseme na lahev

Hledáte originální dárek na oslavu rodinného výročí, svatbu, setkání party přátel či narozeniny anebo chcete prezentovat vaši společnost? Široký sortiment, až 8 našich nápojů ve skleněné lahvi s unikátní grafikou podle vašich představ zaručeně ohromí obdarované, kteří si plechovku odnesou domů jako originální suvenýr.

Složení a popis skleněných lahví naleznete zde: https://plechovka.cz/cs/plechovka-cz/napoje-a-jejich-slozeni

Speciální etiketa s 3D efektem umožňuje věrné zobrazení fotografií, kreseb i grafických motivů. Uvolněte svou fantazii a sami budete překvapeni, co pro vás dokážeme vytvořit.

Skleněná lahev splní vaše očekávání

Reklamní nápoje ve skleněných lahvích s vlastním designem patří do portfolia reklamních a komunikačních agentur již řadu let. Avšak teprve nová technologie malosériové výroby unikátní etikety s soft touch laminací vám přináší dosud netušené možnosti kreativního využití i pro velmi náročné zákazníky.

Speciální tiskový software umožňuje vytvořit jedinečný „3D efekt“, který vzniká nanesením více vrstev inkoustu na sebe. Výsledkem je plastický povrch etikety na lahvi a příjemný hmatový pocit, když lahev vezmete do ruky.